Setkání přátel didgeridoo "Podzimní hraní" 2006

Jak se dělá didgeridoo

Jak se hraje na didgeridoo

Nabídka nástrojů

Ukázky hotových nástrojů

Co bylo, je a bude ...

Spojení

Napište mi ...

CO, KDY, KDE?

Šesté tradiční setkání přátel didgeridoo bude 6. - 8. 10. 2006 uprostřed maličké obce Hradiště, dva kilometry od městečka Nasavrky, 12 kilometrů jižně od okresního města Chrudim v oblasti CHKO Železné hory, ve východních Čechách.

MAPA

... podzimní hraní 2006 ...

Přímo na návsi u autobusové zastávky v Hradišti je velká budova, jakoby předurčená pro pobyty "škol v přírodě" s útulnými pokojíky, tisíci zákoutími, kde se dá nerušeně hrát, zpívat, bavit se, velkými místnostmi pro společné hry, tanec, zábavu, skvěle vybavenou kuchyní, takže v jakémkoliv počasí nebudeme trpět ani zimou ani hladem.
V okolí Hradiště je spousta krásných míst. Keltské oppidum - pozůstatky valů a příkopů zarostlých stromy na ploše kolem 20 hektarů, vodní nádrž Křižanovice na řece Chrudimce, rozhledna, lesy, louky, ...
Začátek setkání je v pátek po práci, v 17 hodin, ale doporučuji přijet už dřív, krásy okolní přírody vážně stojí za to.
Oficiální ukončení plánujeme jako obvykle v neděli po obědě, kolem 14 hodiny.

Co budeme jíst? V pátek každý to, co bude mít o maminky z domova :o)
V sobotu rohlíky s máslem a marmeládou k snídani, těstovinovo-zeleninový salát k obědu a chleba s uzeninkou a hořčicí k večeři. Pro býložravce bude bezmasá alternativa, David pravděpodobně jako obvykle nebude jíst nic :o)
V neděli pro změnu marmeládu s máslem a rohlíkem k snídani a k obědu kuskus se žampionky, papričkami, olivkami, fazolkami a kukuřičkou.

Čaj, kafe, kakao, svařák a další dobrůtky, stejně jako dostatek pitné vody budou k doptání v kuchyňce.

S KÝM?

Při této příležitosti vždycky přijíždějí lidé z celých Čech, Moravy, Slovenska a občas se objeví i někdo ze vzdálenějších krajů. Lidí se zájmem nejen o didgeridoo, ale i alikvótní zpěváci, bubeníci, hráči na nejrůznější hudební nástroje ze všech možných kultur celého světa, lidé dobře naladění a připravení poradit, zasvětit a povídat si o tom, co je jim blízké a co by mohlo zajímat i Vás.

ZA KOLIK?

Vzhledem k tomu, že se konečně podařilo zajistit krásné a pohodlné ubytování v teple zděného domu, bez obav z nepříznivého počasí, bude cena víkendu
350,- korun českých ...
za ně se Vám dostane teplo, jídlo a pití na dva dny a dvě noci a spousta možností poznat lidi s podobným laděním, pobýt s přáteli, které už znáte z minulých setkání a užít si dosyta rytmů a tónů

Napište prosím, pokud jste se rozhodli přijet ... pomáhá nám to při přípravách programu a nákupech potravin, díky.
Pokud se chcete zúčastnit nebo Vám cokoliv není jasné, můj mail je
pirate(uzenáč)centrum.cz


S sebou si vezměte spacák, karimatku, ešus a lžíci a nějaký pěkný hrneček nebo tak něco. No protože abyste se cítili jako doma ;o)
No a samozřejmě didgeridoo, buben, brumli, harmoniku, píšťalku, chrastítko, ... co si jen vzpomenete ... a taky třeba bumerang nebo míč, jak chcete ... o tom, jak to vypadalo na předhozích setkáních se můžete dočíst třeba na
Jarní hraní 2006 (Didgeridoo.sk)
Podzimní hraní 2005 (Didgeridoo.sk)
Jarní hraní 2005 (Didgeridoo.sk)
Jarní hraní 2005 (Didgeridoo.webpark.cz)
Podzimní hraní 2004 (Didgeridoo.webpark.cz)
Podzimní hraní 2004 (Didgeridoo.sk)
Jarní hraní 2004 (Didgeridoo.webpark.cz)


Těšíme se na Vás. Jirka Švarc i všichni ostatní.

jiná akce

Ti, co něco umí:

tuzemská konkurence

www.didgeridoo.sk

keramické bubny

Jak psát web
Home